Całkowicie bezpieczny i naturalny składnik o działaniu BOTOX-LIKE
Działanie kwasu gammaaminomasłowego opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych. Po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie wygładzenie i redukcja zmarszczek mimicznych bez konieczności iniekcji. Szybko i efektywnie penetruje w skórę, stymulując syntezę kolagenu oraz wzmacniając strukturę i jędrność skóry.

Dla kogo?
Dla każdego rodzaju skór, z pierwszymi oznakami starzenia się, w postaci zmarszczek mimicznych, zmniejszenia jędrności i elastyczności. Doskonały zabieg dla osób oczekujących natychmiastowych efektów, alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.
Seria 6 zabiegów wykonana co 7-14 dni zapewni długofalowy efekt redukcji zmarszczek mimicznych, a także poprawy kondycji skóry.

Pielęgnacja domowa
Dla podtrzymania rezultatu gładkiej i promiennej cery, rekomenduje się regularne stosowanie produktu BOTOX EFFECT ROLL-ON. Formułę aktywną serum wzbogaca glukonolakton o silnych właściwościach nawilżających i antystarzeniowych oraz olejek grejpfrutowy, który wymiata wolne rodniki, hamuje procesy starzenia i degradacji komórek. Dodatkowo nadaje preparatowi świeży, cytrusowy zapach. Preparat BOTOX EFFECT ROLL-ON podany jest w atrakcyjnym opakowaniu z wygodnym aplikatorem. Trzy małe kuleczki efektywnie masują skórę pobudzając mikrokrążenie co zwiększa penetrację składników aktywnych jak również pozwala precyzyjnie „opracować” każdą zmarszczkę. Do sprzedaży u mnie w salonie.

Comments are closed.