Jest rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowanie odnowy komórkowej. Specjalne urządzenie wyposażone jest w głowice pokryte kryształkami naturalnego diamentu. To metoda, która pozwala na stopniowe, kontrolowane mechaniczne ścieranie naskórka, warstwa po warstwie aż do uzyskania żądanego efektu. Umiarkowane usuwanie górnych warstw naskórka nasila powstawanie nowych komórek. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezbolesnym, nie powodującym uczuleń. Zabieg daje natychmiastowe efekty i zauważalne rezultaty.

ZALETY:

Pobudza produkcję kolagenu i elastyny, spłyca drobne zmarszczki, blizny i przebarwienia posłoneczne, następuje odnowa i regeneracja skóry, odżywia i nawilża skórę, powoduje lepsze wchłanianie kosmetyków.

WSKAZANIA:

Trądzik pospolity, blizny potrądzikowe, łojotok, rozszerzone pory, zaskórniki, przebarwienia, zrogowaciały naskórek, rozstępy i cellulit, rogowacenie około mieszkowe.

PRZECIWWSKAZANIA:

Zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze, trądzik ropny, trądzik różowaty, przerwana ciągłość skóry, nowotwory skóry, znamiona, terapia przeciwtrądzikowa pochodną wit A, skłonność do bliznowców, zabiegi chirurgiczne, rumień słoneczny.

Comments are closed.