background
Poznajmy się!
Dowiedz się kim jestem i jak pracuję
Witaj na stronie mojego Studia Urody!

Nazywam się Paulina Markulak, jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania. Ukończyłam studia magisterskie o kierunku kosmetologia, zajmuje się również stylizacją rzęs.

Od początku swojej zawodowej kariery w kosmetyce stawiam na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzę do moich klientów i dokładam wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.

Swoje doświadczenie w pracy zdobyłam już podczas studiów licencjackich, pracując w salonie na samodzielnym stanowisku kosmetologa. Miałam okazję uczyć się i poszerzać wiedzę od bardziej doświadczonych. Pracowałam w trzech różnych wrocławskich Salonach Urody. Po ukończeniu studiów magisterskich wraz z koleżanką otworzyłam Salon Kosmetyczny Orchidea. Nasza współpraca trwała ponad 4 lata co zaowocowało tym, że postanowiłam w tej branży spróbować sama.

Z dniem 31 lipca 2017 rozpoczęłam pracę pod własną marką STUDIO URODY Paulina Markulak. Doświadczenie, liczne szkolenia, wyjazdy na targi kosmetyczne a przede wszystkim praca z klientem sprawia, że mogę się rozwijać i iść dalej po więcej.

Sprawdź opinie moich klientów !
Doskonała
Na podstawie 36 opinii
Iwona Margiela-Wrońska
Iwona Margiela-Wrońska
2023-07-29
Polecam z całego serca... Regularnie robię zabieg laminacji brwi i rzęs. Uwielbiam ten naturalny efekt. Zabieg zawsze przewyższa moje oczekiwania. Estetyka Pani Pauliny jest na najwyższym poziomie. W salonie panuje fantastyczna atmosfera... 🙂
Anna Krupińska
Anna Krupińska
2023-07-25
Do Pani Pauliny chodzę od jakiegoś czasu. Mało kto potrafi robić tak dokładny pedicure i manicure. Pani Paulina zawsze stawia na jakość, wiec robi wszystko dokładnie i starannie. Od jakiegoś czasu chodzę tez na zabieg laminacji rzęs i brwi… Efekt jest cudowny. Nawet koleżanki podpytują mnie gdzie robię brwi, bo wyraźnie widać, że są „sztywniejsze i grubsze”. Rzęsy są pięknie podkręcone ( nawet nie muszę ich malować;)). Cały efekt trzyma mi się ponad miesiąc. Bardzo polecam!!!❤️
Wieslawa Kornacka
Wieslawa Kornacka
2023-07-24
Bardzo polecam Panią Paulinę. Profesjonalizm, dbałość o Klienta, jestem bardzo zadowolona
Ksemena Chrystowicz
Ksemena Chrystowicz
2023-04-06
Polecam.
Wiesław Tuszyński
Wiesław Tuszyński
2022-10-03
Naprawdę polecam. Salon piękności jest najlepszy w mieście Wrocław przy ulicy Lelewela 4. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten salon piękności Studio Urody Paulina Markulak. Bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do Klienta.

Praca kosmetologa stawia wiele wyzwań a czasami nawet trudności ale jak robi się coś z pasją i pełnym zaangażowaniem to na wszystko można znaleźć rozwiązanie. W tej branży nie można się zatrzymać, ani zaprzestań na tym co już wiemy. Uważam, że każda kosmetyczka oprócz odpowiedniego wykształcenia musi posiadać równie istotną wiedzę. Nasza praca- praca kosmetologa nie polega tylko na tym, aby zadbać o urodę klienta. Jesteśmy odpowiedzialne za ich dobre samopoczucie a przede wszystkim za zdrowie. Kluczowym słowem w mojej pracy jest „nie szkodzić”. Rzetelność, dokładność, skrupulatność to cechy dobrego kosmetologa. Praca na tym stanowisku wymaga również dużej odwagi, samodzielności i umiejętności w podejmowaniu decyzji.

Myślę, że zadowolony klient to najlepsza wizytówka, każdego kosmetologa. Spełniam się w mojej pracy, spotykam dużo nowych ludzi, mam wspaniałych klientów. Moja praca sprawia mi ogromną radość – lubię ją!

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz do skorzystania z oferowanych przeze mnie usług. Ze swojej strony mogę obiecać, że dokładam wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze efekty zabiegów, relaks i dobre samopoczucie, każdej osobie która mnie odwiedzi.

background

Sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowałam

Poznaj opisy i ceny zabiegów
Voucher – doskonała forma prezentu na każda okazję!
Zrób prezent bliskiej osobie!

Spraw, by bliska Ci osoba poczuła się wyjątkowo, zadbała o swoje ciało i zmysły. oraz opuściła progi salonu piękniejsza i zupełnie odmieniona! Gwarantuje, spędzony czas na niezapomnianym relaksie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegów.

ZOBACZ OFERTĘ
background
Kontakt
Jestem do Twojej dyspozycji